Zoobotanica 2015 - fotorelacja cz.1: Wprowadzenie

Targi wrocławskie Zoobotanica już za nami. W pierwszej części fotorelacji z targów pokażemy małe wprowadzenie, które jest początkiem całego cyklu fotoreportaży.
Przed Halą Stulecia od samego rana ustawiała się kolejka zwiedzających. Tegoroczne targi wrocławskie odnotowały rekordową ilość odwiedzin.
 
Portal akwarium.info.pl był jednym z patronów medialnych imprezy.  Naszą obecność można było zobaczyć już na samym wejściu na halę targową :-)
 
Jak zwykle komunikacja oraz informacja na targach była na najwyższym poziomie. Zwiedzający mogli z dużych i czytelnych tablic wyczytać informacje o interesujących ich sympozjach, konferencjach czy ogólny program targowy.
 

Na targach akwaryści mieli niepowtarzaną okazję zdobycia najnowszej książki "Wielki Atlas Ryb Awariowych Aquael". Na stoisku sam autor Paweł Zarzyński rozdawał autografy. (Zobacz też: pierwsze spojrzenie na Wielki Atlas Ryb)
 

Zainteresowanie tak monumentalną pozycją akwarystyczną było ogromne. Na dobrą sprawę w czasie trwania targów zawsze przy Panu Pawle znajdowali się zainteresowani.

A już po wejściu na same targi od razu można było zobaczyć pierwsze akwaria. Trzeba przyznać, że organizatorzy bardzo postarali się o dużą różnorodność prezentowanych zbiorników. Więcej w kolejnych częściach fotorelacji z akwarystycznej części targowej.
 
 
Jak widać na targi przybyli prawdziwi fascynaci akwarystyki. Impreza ta zawsze szczyciła się mocnym akcentem akwarystycznym, co przyciąga duże rzesze akwamaniaków.
 

Dzięki uprzejmości tej pięknej akwarystki, mogliśmy bliżej przyjrzeć się tym niezwykłym dekoracjom ciała.

 Czy trzeba dodawać coś więcej? Prawda że piękne ryby?

 
A oto kolejny maniak podwodnego świata. Jego przedramię zdobił rewelacyjny tatuaż z wizerunkiem ryby.
 
Prawda, że cudo?
 
Stoisko wydawnictwa Pet Publications. Podczas targów przedstawiony został nowy Redaktor Prowadzący "Magazyn Akwarium" - Paweł Szewczak.
 
Ogólny widok na halę targów.
 

Podczas targów wydawnictwo Pet Publications zorganizowało między innymi pokazy zakładania zbiorników akwariowych w stylu japońskim. Proces zakładania przeprowadzał jeden z najsłynniejszych polskich aquascaperów Marcin Wnuk.
 
 
 

Copyright © akwarium.info.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części artykułów zabronione!