Zoobotanica 2015 - fotorelacja cz.2 : stoisko Aquanetta

W kolejnej części fotorelacji z targów Zoobotanica 2105 prezentujemy stoisko firmy Aquanetta. Co to za firma i co oferuje?
Uwagę przyciągało akwarium morskie w nietypowej obudowie. Po zajrzeniu na stoisko okazało się, że firma Aquanetta wcale nie oferuje produktów typowo do akwarystyki morskiej.
 
Profil firmy to wyroby z ceramiki do celów akwarystycznych.
 
Prezentacja produktów Aquanetta w akwarium. Tu prezentacja skałek napowietrzających.

 
Firma produkuje różnego kształtu i wielkości  skałki napowietrzające.
 
 
 
Większą część ceramiki zostało opracowanej od podstaw przez firmę. Jak się okazało nie firma nie była nigdy z branży ceramicznej. To akwarystki, króre z paski chciały stworzyć "jakieś fajne produkty akwarystyczne" i właśnie w tym celu nauczyły się sztuki ceramicznej.
 
Portfolio obejmuje wiele produktów. Od grot dla glonojadów poprzez rurki dla raków i krewetek, dekoracje wielopoziomowe,dekoracje napowietrzające, stożki dla dyskowców, miski dla gadów i inne. Ponieważ wszystkie produkty wykonywane są ręcznie, praktycznie niemożliwe jest, aby dekoracje w pełni się powtarzały. Również ciekawa faktura i kolorystyka czyni je bardzo atrakcyjnymi.
 
Do produkcji dekoracji firma używa wysokogatunkowych, specjalnie mieszanych, glin z Polski, Czech i Moraw. Produkty nie są w żaden sposób szkliwione, ani barwione.
 
 
Prawda że ładny produkt?
 
Jeszcze mały rzut oka na zaprezentowane akwarium morskie.
 
 
 
 
 
 
Urocza ekipa Aquanetta :-)
 

Zasubskrybuj nasz kanał YouTube

Copyright © akwarium.info.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części artykułów zabronione!